Forumana.com, Forum, Forum Sitesi, Forumlar

Forum KayıtForum Kayıt ForumForum OyunlarOyunlar MesajlarMesajlar GruplarGruplar Üye GruplarıYönetim RadyoFM DinleRadyoFM TwitterTwitter FacebookFacebook İletişimİletişim
 


Forum Forumlar Forum Sitesi Forum Grup Forum Albüm Forumları Okudum
Go Back   Forumana.Com - Forum, Forumlar, Forum Sitesi Hayatın İçinden Burçlar & Fallar & Kehanetler Kova Burcu

Kova Burcu 2016

 Kova Burcu forumunda yer alan Kova Burcu 2016 konusu, Kova Burcu 2016 Kova Burcu 2016 Sevgili Kova burcu, 2016 yılı sürekli hareket halinde olacağınız ve yüksek enerjiye ihtiyaç duyacağınız bir yıl olacak. İş hayatınız olsun eğitim hayatınız ya da ...Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 15-Aralık-2015, 14:29   #1 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Kova Burcu 2016

Kova Burcu 2016Sevgili Kova burcu, 2016 yılı sürekli hareket halinde olacağınız ve yüksek enerjiye ihtiyaç duyacağınız bir yıl olacak. İş hayatınız olsun eğitim hayatınız ya da özel yaşantınız olsun sürekli hareket isteyecek. Hayatınızın her alanında güzel gelişmeler olacak ve geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan sorunlardan kurtulmaya başlayacaksınız. Eğitim hayatınızda istediğiniz sonuçları alacak ve arzu ettiğiniz okulda eğitim hayatınıza devam etme fırsatı yakalayacaksınız.
2016 yılının ilk ayları biraz daha sıkıntılı geçebilir. Daha güzel gelişmeler yılın ilk çeyreğinden sonra gelmeye başlayacak ve biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Sabırsız davranırsanız, hayatınızın alt üst olmasına neden olabilirsiniz. Yılın ilk çeyreğinde çok fazla köklü değişiklik yapmamaya çalışın. Motivasyonunuz düşecek, sorunlara odaklanma konusunda sıkıntılar yaşayacaksınız. Sağlıklı düşünemediğiniz zamanlarda da köklü değişiklik yapmanız mantıksız olacağı gibi size zarar da verebilir.
2016 yılının ilk dönemlerinde uzun vadeli çalışmalar yapmamanız gerekiyor. Hedefleriniz küçük ve başarılması kolay olursa hiç zorlanmazsınız ve kendinize olan güveninizi de artırabilirsiniz. Yılın ilk çeyreğinde aşk hayatınızın da sıkıntı çıkartma ihtimali var. Ilımlı ve yapıcı olmaya çalışın. Stresli olacağınız için kalp kırma ihtimaliniz ve hatta düzgün giden ilişkinizi sonlandırma ihtimaliniz var.
Çalışmalarınızın istediğiniz düzeyde olmaması fazlasıyla endişeli olmanıza neden olacak. Kararlar alma aşamasında tedirgin olacaksınız. Yılın ilk çeyreği sizin açınızdan çok zor geçecek gibi görünüyor Kova burcu. Bu dönemi en az zararla atlatmayı başarırsanız, yılın ilerleyen dönemleri hem daha önceki yılları hem de bu yılın ilk çeyreğini unutturacak gelişmeleri karşınıza çıkartacak. Kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz dönemlere hazırlıklı olmalısınız.
Özellikle iş hayatınızda grup çalışmalarından daha fazla fayda elde edebilirsiniz. Artan sorumluluklarınız size yük gibi gelebilir. Tek başınıza çalışmak yerine, grup çalışmalarına yönelmelisiniz. Söz konusu iş olduğunda daha ciddi olmanız gerekiyor Kova burcu. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeli, işleri zamanında teslim etmeli ve geleceğinize odaklanmalısınız. Geleceğinizin nasıl olacağı tamamen size bağlı.
Kova burcu, 2016 yılının ilk yarısında seyahatler gündeme gelecek. Yapacağınız yolculuklar iş, eğitim ya da özel hayatınızdan kaynaklanabilir ancak keyif alacağınız bir gerçek. Bazılarınız yurtdışına çıkabilir veya yerleşebilir. Yurtdışında eğitim görme ihtimaliniz de var. Yılın geriye kalan kısmında bolca para harcayacaksınız ve bu konuda dengeyi tutturmanız, aşırıya kaçmamanız gerekiyor Kova burcu.
2016 yılının ilk yarısından sonra hedeflerinize daha fazla odaklanacak, idealleriniz doğrultusunda hareket edecek ve yeni planlamalar yapacaksınız. Önceliğiniz, hayatınızı düzene oturtmak olacak. Size değer veren insanlar ve üstünüz olan kişiler başarma hırsınızı ve isteğinizi görecek, destek çıkıcı konuşmalar yapacaklar. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Planlarınızı hayata geçirme konusunda zorluk çekmeyeceksiniz. Hedeflerinize adım adım ilerleyecek ve mutlu olacaksınız.
Kova burcu, 2016 yılının ikinci döneminde şansınız daha da artacak ve maddi konularda bolluk sağlayacaksınız. Bu süreçte birikim yapabilir, yeni yatırımlardan iyi paralar kazanabilir, geleceğe yönelik projeler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. İş konusunda yeni anlaşmalar gündeme gelecek. Beklediğinizden de güzel fırsatlar karşınıza çıkacak. Ulaştığınız her başarı, kendinize olan güveninizin de artmasını sağlayacak. İleriyi daha net görebileceksiniz.
İletişim yeteneğinizin istediğiniz düzeyde olması, kırgınlık yaşadığınız insanlarla da aranızı düzeltmeniz açısından önemli olacak. Gerginliklerin en aza ineceği bu dönem içerisinde rahat nefes alacaksınız. Bu olumlu gelişmeler ilişkinize de direkt olarak yansıyacak Kova burcu. Birlikteliğinizde tutku ve heyecan artacak, duygularınızla hareket edecek ve hem kendinizi hem de partnerinizi mutlu edebileceksiniz.
Evli olan Kova burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak, eşinizle aranızdaki her türlü sorunu çözümleyeceksiniz. Yılın son aylarında eğitim hayatınızın da size güzel sonuçlar getirmesi muhtemel. Yarıda bıraktığınız eğitiminizi tamamlayabilir ya da istediğiniz notları alabilirsiniz. Fırsatlar, şanslar ve şartlar tamamen sizin lehinize dönmüş durumda. 2016 yılının ilk çeyreğini en az zararla atlatırsanız, 2016 yılının kalan dönemlerinde hayatınız çok daha iyi olacak Kova burcu.
Kova Burcu 2016 Aşk Hayatı
Sevgili Kova burcu, 2016 yılında aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. Söz konusu ilişkiler olduğunda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Yılın ilk aylarında biraz sıkıntı yaşayacaksınız ancak üstesinden gelmeyi de başaracaksınız. Bu süreçte alacağınız olumsuz etkileri atlatmayı başarırsanız, süregelen birlikteliğinizin daha da sağlamlaşmasını sağlayabilirsiniz ancak aksi halde sizi memnun eden ilişkinizin çıkmaza girmesi muhtemel.
2016 yılının ilk aylarında hayatınıza yeni kişiler girecek ve kafanızı fazlasıyla karıştırma ihtimalleri var. Yalnız olan Kova burcu insanları seçim yapmakta zorlanacak. Seçimlerinizi yanlış yaparsanız, kısa süreli birliktelik içerisinde olacaksınız. Seçimleriniz doğru olursa eğer aradığınız aşkı bulma fırsatınız olacak. Karşınızdaki kişinin hislerinden emin olmanız gerekiyor. Yanlış adımlar atmamaya çalışın Kova burcu.
Kova burcu, 2016 yılının ortalarına doğru aşk hayatınız daha da hareketlenecek ve bu dönem içerisinde kuracağınız birlikteliğin ileriye dönük olması muhtemel. Mutlu olacaksınız ve aşk hayatınıza daha da tutkulu yaklaşacaksınız. Keyfinizin yerinde olacağı bir gerçek, üzerinizde pozitif enerji olacak ve bu da karşı cinsi etkileme konusunda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Sosyal hayatınızda canlanacak Kova burcu. Süregelen birlikteliğinizde daha rahat olacak, partnerinizle daha fazla nasıl mutlu olabilirsiniz bunun arayışlarında olacaksınız.
2016 yılının ikinci yarısında kuracağınız birliktelikte uyumu rahatlıkla yakalayacaksınız. Zaman zaman aşk hayatınızda istemediğiniz durumların da gündeme gelme ihtimali var ancak siz bunlarında üstesinden gelebileceksiniz Kova burcu. Aşk hayatınızın size sunacaklarına hazırlıklı olmalısınız. Her şeyi akışına bırakmaya çalışın Kova burcu. Şans, mutluluk, heyecan ve tutku sizden yana olacak.
Kova burcu, 2016 yılının son aylarında hem iletişim yeteneğiniz hem de çekiciliğiniz tavan yapmış durumda olacak. İstediğiniz kişiyle yakınlaşma fırsatınız olacak. Karşı cinsi etkilemekte zorlanmayacaksınız. Ancak fırsatların ve seçeneklerin çok fazla olması, aşk hayatınızda biraz daha macera aramanıza neden olabilir. Biraz daha dikkatli ve özenli olursanız, uzun yıllar aynı tutku ve heyecanla devam edecek birliktelik kurabilirsiniz Kova burcu.
Aşk hayatınızda zaman zaman sorunlar mutlaka yaşanacak. Kıskançlığınızdan kaynaklı sorunlarda meydana gelebilir ancak uyumu yakalamak en büyük arzunuz olmalı. Gezegenler de aşk hayatınızı destekliyor olacak. Arayışlarınız ve beklentileriniz 2016 yılında karşılık bulacak, mutlu olacak ve rahat nefes alacaksınız. Geçmişte yaşanan duygusal sorunların tamamen ortadan kalkma ihtimali var. 2016 yılı aşk açısından sizin arzu ettiğiniz gibi geçecek Kova burcu.
Kova Burcu 2016 İş Hayatı
Sevgili Kova burcu, 2016 yılında kariyeriniz biraz olumsuzluklarla başlayacak ancak bu durumun çok uzun sürmeyeceğini, olumsuzlukları fırsata dönüştürmeyi başardığınız takdirde her şeyin istediğiniz gibi olacağını söylemeliyiz. Yılın ilk aylarında biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Sabırsız ve dikkatsiz davranışlarınızın size zarar verebileceğini unutmamalısınız. Kontrolü asla bırakmayın. İstikrarı sağladığınız takdirde her şey istediğiniz gibi olacak Kova burcu.
2016 yılının ilerleyen dönemlerinde üzerinizde bulunan etkilerin olumlu anlamda değişmeye başladığını göreceksiniz. Karşınıza çıkan fırsatları daha doğru değerlendirmeyi başaracak ve çalışmalarınızı daha doğru yapacaksınız. Bu dönem içerisinde üstünüz olan kişilerin de desteği alma ihtimaliniz var. Bu nedenle aranızı iyi tutmalı ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getirmelisiniz. Kariyerinizi daha üst noktalara taşımanızı sağlayacak kişilerle bir arada olacaksınız.
Yıl içerisinde zorlandığınız anlar olacak ve bunları da tecrübelerinizle atlatmayı başaracaksınız. İş hayatınızda rekabete hazırlıklı olmanız gerekiyor. Üzerinizdeki stresi de en aza indirmeye çalışın. 2016 yılının ortalarına doğru fırsatların artmaya başladığını görecek ve yeteneklerinizi istediğiniz gibi kullanmaya başlayacaksınız. İş dünyasında bir hayli tecrübeli kişilerin size sunduklarını değerlendirmeniz gerekiyor.
Kova burcu, 2016 yılında hayal gücünüze ihtiyacınız olacak. Hedeflerinize odaklanmalı ve çalışmalarınızı buna göre yapmalısınız. Daha önce başlatmış olduğunuz ya da yeni başlatacağınız projelerin hız kazanacağını göreceksiniz. Başarılara istediğiniz şekilde ulaşmanız, iş dünyasına daha pozitif bakmanızı sağlayacak. Bazılarınızın bu dönem içerisinde iş değiştirmesi gündeme gelebilir. Daha iyi şartlara sahip şirketten iş teklifleri alabilirsiniz.
2016 yılında birikimlerinizi doğru değerlendirmeniz gerekiyor Kova burcu. İçinizde bu konuda bir hayli istek var ancak girişimlerde bulunmadan önce biraz daha dikkatli olmalısınız. Analizlerinizi iyi yapmalı, doğru noktalara odaklanmalı ve somut olanın peşinde olmalısınız. Yıl içerisinde sahip olduğunuz ya da kazandığınız parayı iki katına çıkartma ihtimaliniz var. Çabalarınız karşılık bulacak. Risklerden olabildiğince uzak durmalısınız.
Yılın son aylarında iş hayatınızda daha başarılı olacaksınız Kova burcu. Sürpriz gelişmelere de kendinizi hazırlayın. İş dünyasında adınızdan sıkça söz ettirebilirsiniz. Yeteneklerinizi ve sezgilerinizi en doğru şekilde kullanacak, ileriye dönük çalışmalarınızda kendinize fayda sağlayacaksınız. Yatırım yapmadan önce biraz daha dikkatli ve mantıklı davranırsanız, 2016 yılında iş konusunda sorun yaşamayacaksınız Kova burcu.
Kova Burcu 2016 Sağlık
Sevgili Kova burcu, 2016 yılında sağlığınız size sıkıntı yaratmayacak. Kendinizi her zaman iyi hissedeceksiniz. Genel olarak olumlu etkiler altındasınız ancak sizin de biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle vücudunuzun direncini sürekli üst seviyelerde tutmalısınız. Değişen hava şartlarında da tedbiri elden bırakmayın. Yıl içerisinde enerjinizi fazlasıyla kullanacaksınız ve bu da kendinizi güçsüz hissetmenize neden olabilir. Kendinizi kötü hissederseniz, kontrollerinizi yaptırmalısınız. Aksi halde önemli konulara odaklanmakta sorun yaşayabilir ve hatta hata yapabilirsiniz.
İlaç kullanıyorsanız, doktorunuzun söylediklerine kulak vermeli ve ilaçlarınızı zamanında almalısınız. Özensiz davranırsanız, iyiye doğru giden sağlığınız açısından sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Süregelen rahatsızlığınızın da iyiye gitmesi söz konusu olabilir. Siz üzerinize düşeni yaparsanız, gezegenler sağlığınıza olumlu etkilerde bulunacak Kova burcu. Gergin ortamlardan olabildiğince uzak durmalısınız. Huzurunuzun kaçmasına izin vermeyin.
2016 yılının belirli dönemlerinde sağlığınız açısından sizi zorlayabilecek etkilerle karşılaşacaksınız. Zaman zaman hem ruhsal hem de fiziksel açıdan kendinizi kötü hissedeceksiniz. Bu gibi durumlarda rahatlatıcı aktivitelere yönelebilirsiniz. Spor yapmanız, kitap okumanız, hobilerinize yönelmeniz iyi olacaktır. Yine bu dönem içerisinde dengeli beslenmeye ve düzenli olarak dinlenmeye özen gösterin.

» Kova Burcu 2016 - www.forumana.com

  Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Yukarıdaki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Etiketler
2016, burcu, kova


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:40.

Forum Künyemiz
Uyarı

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2011 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Açılış Tarihi : 05.12.2011
Kuruluş Tarihi : 20.11.2011
Hazırlayan & Tasarlayan : Forumana.com
 

Sosyal paylaşım platformu olan Forumana.com sitemizde, kullanıcılar 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumana.com sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İletişim panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumana.com yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

Forum, Forumlar, Forum Sitesi, Etiket, Sitemap, Arşiv