Forumana.com, Forum, Forum Sitesi, Forumlar

Forum KayıtForum Kayıt ForumForum OyunlarOyunlar MesajlarMesajlar GruplarGruplar Üye GruplarıYönetim RadyoFM DinleRadyoFM TwitterTwitter FacebookFacebook İletişimİletişim
 


Forum Forumlar Forum Sitesi Forum Grup Forum Albüm Forumları Okudum
Go Back   Forumana.Com - Forum, Forumlar, Forum Sitesi Hayatın İçinden Burçlar & Fallar & Kehanetler Yay Burcu

Yay Burcu 2016

 Yay Burcu forumunda yer alan Yay Burcu 2016 konusu, Yay Burcu 2016 Yay Burcu 2016 Sevgili Yay burcu, 2016 yılında iletişim yeteneğiniz dikkat çekiyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle, partnerinizle veya arkadaşlarınızla istenmeyen tartışmalar içerisine girmeniz muhtemel ve bu durum geride ...Like Tree 1Beğeni
  • 1 Post By Aheste

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 15-Aralık-2015, 14:28   #1 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Yay Burcu 2016

Yay Burcu 2016Sevgili Yay burcu, 2016 yılında iletişim yeteneğiniz dikkat çekiyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle, partnerinizle veya arkadaşlarınızla istenmeyen tartışmalar içerisine girmeniz muhtemel ve bu durum geride bıraktığımız yılın sonlarından itibaren devam etmekte ancak merak etmeyin, yılın ilk aylarından sonra bu olumsuzluklar ortadan kalkmış olacak. İletişim yeteneğinizi istediğiniz düzeyde kullanmaya başlayacak, aktarmak istedikleriniz konusunda şanslı olacaksınız.
İnsanları kırmayı sevmiyorsunuz ancak bunlar istemeden de gerçekleşebilir, bu durumu kafanıza çok takmamaya çalışın Yay burcu. 2016 yılı genel olarak istediğiniz gibi geçecek. Hayata karşı bakışınız, fikirleriniz ve düşünceleriniz değişecek. Zaman zaman karşınıza çıkan sorunlarda alttan alan taraf olmayı tercih edebilirseniz, sorunları fazla büyümeden ortadan kaldırabilirsiniz. 2016 yılında sosyal hayatınız ve arkadaş çevreniz hareketlenecek. Daha önce kırgınlık yaşadığınız kişilerle yeniden bir araya geleceksiniz.
Geride bıraktığımız yıl içerisinde canınızı çok fazla sıkan ve sizi kısıtlayan durumlar bu yıl içerisinde çok fazla karşınıza çıkmayacak. Özellikle iş ve finansal durumunuz sizi memnun edecek seviyede olacak. Seçimlerinizi de doğru yapmayı başarırsanız, hiç beklemediğiniz konumlara yükselebilirsiniz Yay burcu. Yıl içerisinde gelirler konusunda ufak gecikmeler yaşanabilir ancak bunlar da pek büyütülecek düzeyde olmayacak.
Yay burcu, 2016 yılında kazandığınız paraları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Daha önce başlattığınız ve istediğiniz sonuçları alamadığınız için sonlandırdığınız işleri de yeniden başlatmanız söz konusu olabilir. 2016 yılında göstermiş olduğunuz her türlü çabanın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Beklentileriniz karşılık bulacak Yay burcu. Çalışmalarınızı en iyi şekilde gerçekleştirecek ve yüksek kazançlar elde edeceksiniz.
Yıl içerisinde sürekli olarak başarıya ulaşacaksınız ve bu da sizi çekemeyen, sizinle rekabet etmek isteyen kişilerin de ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu gibi durumları fark ettiğiniz takdirde kavga veya tartışma çıkartmak yerine, üzerinize düşeni yapmaya devam etmelisiniz. Endişelerinizin size engel olmasına izin vermeyin Yay burcu. Mücadele ortamına yakışan şekilde davranırsanız zaten sizi çekmeyen insanları çok fazla geride bırakacaksınız.
2016 yılında kendinizi yenilemeniz gerekiyor. Düşüncelerinizde aksaklık yaşanabilir. Hangi yönde ilerlemeniz gerektiğine karar veremiyorsanız zihninizi boşaltmalı ve odaklanmaya çalışmalısınız. Mantık ve duygu arasında denge kurmaya çalışın. Bunu sağlarsanız, kararlar konusunda daha rahat olabilirsiniz. Şartları lehinize çevirmeyi başarırsanız, hayatınızın her alanında var olan sorunlardan ve endişelerinizden de kurtulabilirsiniz.
Yay burcu, yıl içerisinde iş konusunda adım atmadan önce biraz daha düşünmelisiniz. Riskli işlerin içerisine girerseniz, yatırımlarınızın karşılığını alırken zorlanabilirsiniz ancak bu durum her riskli iş geçerli değildir. Analizlerinizi doğru yapmalı, olumlu sonuçlar aldığınız takdirde girişimlerinizi yapmalısınız. Yılın genelinde işleriniz yoluna girecek, kazancınız artacak ve hatta bazılarınız bu yıl terfi alabilecek.
Başarıya ulaşmak istiyorsanız, sorumluluklarınızı yerine getirmeli ve yapmanız gerekenleri zamanında yapmalısınız. İş değişikliği yapmak isteyen Yay burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak. Daha güzel imkanlara sahip şirkette çalışmaya başlayabilirsiniz. İşinizle çok fazla meşgul olacaksınız Yay burcu. Bu nedenle işiniz ve özel hayatınız arasında denge kurmalısınız. Dengeyi kurmakta başarısız olursanız, hem özel hayatınıza hem de iş hayatınıza yetişebilmek için enerjinizi ve dolayısıyla sağlığınızı riske atabilirsiniz.
Özel hayatınıza gerekli ilgili verebilirseniz, özellikle aşk hayatınızda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz Yay burcu. Uzun süredir devam eden yalnızlığınızı sonlandırmanız adına güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sosyal hayatınız bu anlamda sizi çok fazla fayda sağlayacaktır. Karşı cinsle çok fazla yakınlaşacaksınız ancak yeni bir ilişkiye başlamadan önce de tedbiri elden bırakmamalı, daha önce yaşamış olduğunuz duygusal kırıklığınızı da düşünmelisiniz.
Yay burcu, 2016 yılında süregelen birlikteliğinizde zaman zaman tartışmalar meydana gelebilir. İlişkinizin devam etmesini ve sorunların sonlanmasını arzu ediyorsanız, biraz daha yapıcı olmaya çalışmalısınız. Eğitim hayatınız da yıl içerisinde ilerlemeye başlayacak. Sorun yaratan notlarınızı düzeltme ihtimaliniz var. Bazılarınız arzu ettiği okulda eğitimine devam edecek. Bazılarınız da yarım kalan eğitimini tamamlamak adına girişimlerde bulunacak.
2016 yılında hayatınızı sorgulamaya başladığınız zamanlar olacak. Bu gibi durumlarda 2016 yılının geride bıraktığımız yıldan daha iyi olduğunu anlamalısınız Yay burcu. Gelişmeler aslında istediğiniz yönde ilerlemekte. Hem finansal hem de iş açısından başarılı olacaksınız. Özel hayatınızda da dikkatli ve ılımlı olmayı başardığınız sürece pek sorun yaşanmayacak. Eğitim hayatınızdaki ilerlemeler ise tamamen sizin isteğinize bağlı olacak.
Yay Burcu 2016 Aşk Hayatı
Sevgili Yay burcu, 2016 yılında aşk hayatınız sizi tatmin edecek ancak çok büyük değişikliklerle beraber gelecek. Alıştığınız şartların değişecek olması sizi zaman zaman zorlayabilir ancak değişimler konusunda istekli olmanız gerekiyor. Yıl içerisinde duygusallığınız daha da artacak Yay burcu. Birlikte olduğunuz kişiyle bu anlamda daha doğru paylaşımlar yapacak, daha fazla yakınlaşacak ve aşk hayatınıza renk katacaksınız.
2016 yılında aşk hayatınızdan keyif alacaksınız Yay burcu. Zaman zaman özgürlük ihtiyacında olacaksınız ve aslında partneriniz de bu konuda sizi pek fazla sıkmayacak. İlişkinizden sıkılmayacaksınız ve bu da çok önemli. Birlikte olduğunuz kişinin sizi kısıtlamadığını hissedeceksiniz. Bunun aksine birlikteliğiniz var ise, partnerinizle konuşmalı ve durumu net bir şekilde izah etmelisiniz. Tartışmalardan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır.
Kişiliğiniz 2016 yılında değişecek ve aşk hayatınıza olan bakış açınızın da değişime uğraması kaçınılmaz olacaktır. Bazılarınız ciddi birliktelik kurmak isteyecek, bazılarınız da gelişigüzel birlikteliklerin peşinde olacak. İsteğiniz veya beklentileriniz hangi yönde olursa olsun, normalden daha farklı hissetmeye başlayacaksınız Yay burcu. Kısa süreli birliktelik arayışındaysanız, kısa süreli birlikteliklerin kısa sürede sonlanma ihtimalini de göz önünde bulundurmalısınız.
Yıl içerisinde kuracağınız birliktelik size çok farklı ve ilgi çekici gelecek. Partnerinizin duygusal yönüyle daha fazla ilgileneceksiniz. 2016 yılının ortalarına doğru olumlu gelişmeler meydana gelecek. Karşı cinsle istediğiniz şekilde yakınlaşmayı başaracaksınız. Kendinize olan güveniniz de artacak. Daha önce yaşamış olduğunuz birlikteliğin izlerini taşıyorsanız, artık bu duruma bir son vermeli, karşınıza çıkan kişi veya kişilere odaklanmalısınız.
Yay burcu, 2016 yılının ikinci yarısında cesaretiniz daha da artacak. Aşk konusunda ilgileriniz değişecek, duygularınızı aktarma konusunda hiç sıkıntı yaşamayacak ve rahat olacaksınız. Şartlar nasıl olursa olsun, 2016 yılında aşk hayatınızdan fazlasıyla keyif alacaksınız Yay burcu. Arkadaş çevreniz de değişebilir. Bunun sonucunda hayatınıza yeni insanlar girebilir. Süregelen birlikteliğinizde sizin ilginizin başkasına kaymasından kaynaklı olarak tartışmalar meydana gelebilir. Birlikteliğinizden memnunsanız, birlikte olduğunuz kişiye odaklanmalısınız.
2016 yılının son aylarında birlikteliğinizde daha paylaşımcı olacaksınız. Zaman zaman partnerinizi kıskanabilirsiniz ancak bu konuda aşırıya kaçmamaya çalışın. Her açıdan şans sizden yana Yay burcu. Evli olanların güzel haber alma ihtimali var. Evlenmeyi düşünüyorsanız da engellerle karşılaşmayacaksınız. 2016 yılında mutlu olacaksınız Yay burcu. Renkli, keyifli, eğlenceli ve tutkulu aşk hayatınızın tadını çıkartmaya çalışın.
Yay Burcu 2016 İş Hayatı
Sevgili Yay burcu, 2016 yılı artık iş hayatınızda daha aktif olacağınız ve kendinizi göstermeye başlayacağınız bir yıl olacak. Karşınıza çıkan fırsatları artık değerlendireceksiniz. Daha önceden kaçırdığınız fırsatların arkasından çok büyük pişmanlıklar yaşamıştınız ve bunun tekrarlanmasını istemiyorsanız, elinizden geleni yapmalı, başarıya ve hedeflerinize odaklanmalısınız. Sorumluluklarınız yıl içerisinde artacak Yay burcu ancak bunların sizi korkutmasına izin vermeyin. Hiçbir anlamda kısıtlanmayacaksınız.
Çalışmalarınızın karşılık bulacağını bilmelisiniz. Emekleriniz sonuçsuz kalmayacak. İlerlemeyi başaracaksınız. Finansal durumunuz da her geçen gün yükselişte olacak. Doğru noktalara odaklanmayı bileceksiniz. Kendinizde eksik olan yönlerin farkına varacaksınız ve gelişim göstermek isteyeceksiniz. İşlerin istediğiniz düzeyde olması, daha büyük hedefler konusunda kendinize güvenmenizi sağlayacaktır.
Söz konusu iş olduğunda aldığınız sonuçların sizi tatmin edecek düzeyde olması, kararlar konusunda da rahat olmanızı sağlayacak. Yeni bir işe başlarken tereddüt etmeyeceksiniz ancak biraz da tedbirli olmanız gerekiyor. Birikimlerinizin zarar görmesini istemezsiniz ve bu nedenle doğru analizler yapmanız gerekiyor. Bazılarınız iş hayatında farklılık arayacak bundan kaynaklı olarak iş değişikliği arzulayacak.
Yay burcu, 2016 yılında hedeflerinize ulaşmak ve başarılı olmak istiyorsanız, kendinize yeni bir yol haritası çizmeli ve kurallar koymalısınız. Kurallarınızın dışına çıkmayın. 2016 yılının tamamında maddi anlamda güzel gelişmeler gündeme gelecek. Yeni kazanç kapıları aralayacaksınız. Sizi iş konusunda destekleyecek kişilerle de bir araya gelebilirsiniz. Sizden daha tecrübeli kişilerin söylediklerine kulak vermelisiniz. 2016 yılından karlı çıkabilirsiniz Yay burcu.
2016 yılında eşinizin veya ortağınızın maddi kaynaklarından en iyi şekilde faydalanabilir, yatırımlar yapabilirsiniz. Bu konuda biraz özenli olmanız gerekiyor, kullandığınız paranın tamamen size ait olmadığını unutmayın ve risklerden olabildiğince uzak durun. Zaman zaman istenmeyen durumlar meydana gelebilir ancak unutmayın, istediğiniz sürece her türlü sorunun ve sıkıntının üstesinden gelebilirsiniz.
Yay Burcu 2016 Sağlık
Sevgili Yay burcu, 2016 yılında sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Yılın ilk yarısı bu açıdan dikkat çekici durumda. Enerjiniz fazlasıyla düşecek ve sağlık problemlerine açık olacaksınız. Fiziksel olarak yıpranmamaya çalışın Yay burcu. Gerektiği kadar dinlenmeli ve fiziksel olarak güçlenmenizi sağlayacak çalışmalar yapmalısınız. Beslenmeniz de bu konuda önemli olacak. Yağlı yiyecekler tüketmeyin. Aksi halde hem istenmeyen kilolar alabilir hem de kalbinizi yorabilirsiniz.
Hayatınızın her bölümde artacak olan sorumluluklarınız ruhsal açıdan baskı altında olmanıza neden olabilir. Zihninizi boşaltmanız gerekiyor Yay burcu. Bu yıl sorunlar üzerinde çok fazla vakit ayırmamalı, en kısa zamanda çözümlemelisiniz. Yaşam enerjinizi tüketecek her türlü şartlardan olabildiğince uzak durmanız gerekiyor. Sağlığınıza önem verin ve kendinizi düşünerek hareket edin. Bunu başardığınız sürece sorun yaşamazsınız.
Yay burcu, 2016 yılının son aylarında daha da dikkatli olmalısınız. Değişen hava şartları sizi fazlasıyla zorlayabilir. Yıprandığınızı ve güçsüz kaldığınızı hissedeceksiniz. Kısa sürelide olsa yatağa düşme ihtimaliniz var. Süregelen rahatsızlığınız var ise, rutin olarak mutlaka kontrollerinizi yaptırmalı, doktorun size verdiği ilaçları kullanmayı kesinlikle ihmal etmemelisiniz. 2016 yılında sağlığınıza önem verin Yay burcu.

» Yay Burcu 2016 - www.forumana.com

Tupac Bunu Beğendi.
  Alıntı ile Cevapla
Alt 15-Aralık-2015, 14:56   #2 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: Yay Burcu 2016

Pek inanmam bu şeylere ama okuyayım dedim çok uzunmuş

» Yay Burcu 2016 - www.forumana.com

  Alıntı ile Cevapla
Alt 15-Aralık-2015, 14:58   #3 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Standart Cevap: Yay Burcu 2016

üşenmeyin

» Yay Burcu 2016 - www.forumana.com

  Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Yukarıdaki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Etiketler
2016, burcu, yay


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:39.

Forum Künyemiz
Uyarı

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2011 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Açılış Tarihi : 05.12.2011
Kuruluş Tarihi : 20.11.2011
Hazırlayan & Tasarlayan : Forumana.com
 

Sosyal paylaşım platformu olan Forumana.com sitemizde, kullanıcılar 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumana.com sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İletişim panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumana.com yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

Forum, Forumlar, Forum Sitesi, Etiket, Sitemap, Arşiv