Forumana.com, Forum, Forum Sitesi, Forumlar

Forum KayıtForum Kayıt ForumForum OyunlarOyunlar MesajlarMesajlar GruplarGruplar Üye GruplarıYönetim RadyoFM DinleRadyoFM TwitterTwitter FacebookFacebook İletişimİletişim
 


Forum Forumlar Forum Sitesi Forum Grup Forum Albüm Forumları Okudum
Go Back   Forumana.Com - Forum, Forumlar, Forum Sitesi Hayatın İçinden Burçlar & Fallar & Kehanetler Yay Burcu

2016 - YILLIK Yay Burcu Yorumu

 Yay Burcu forumunda yer alan 2016 - YILLIK Yay Burcu Yorumu konusu, 2016 - YILLIK Yay Burcu Yorumu 2016 - YILLIK Yay Burcu Yorumu Yay Burcu 2016 Genel Bakış Yay burcu, 2016 yılına keyif verici olaylarla başlayacaksınız. Yılın geneline baktığımızda da keyfiniz ...Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 11-Şubat-2016, 04:05   #1 (permalink)
UYARI:
Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~
Yeni 2016 - YILLIK Yay Burcu Yorumu

2016 - YILLIK Yay Burcu YorumuYay Burcu 2016 Genel Bakış


Yay burcu, 2016 yılına keyif verici olaylarla başlayacaksınız. Yılın geneline baktığımızda da keyfiniz yerinde olacak gibi görünüyor. Bazılarınız bu yıl içerisinde ev değişikliği ya da şehir değişikliği yapabilir. Bu durum kafanızı karıştırmasın, keyif alacağınız bir yıl olacak. 2016 yılında harekete ve eğlenceye hazır olmalısınız. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar bu yıl karşınıza çıkacak. Her türlü gelişmeler sizi memnun edecektir.

Yeni yıldan önce planlamanızı doğru bir şekilde yapmalısınız. Hedeflerinizi kafanızda netleştirin ve kendinize bir yol çizin. Söz konusu yol eğitim, özel ya da iş hayatınızla ilgili olabilir. Planlı yaşamak size fayda sağlayacak. Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, güzel gelişmeler olacak. Düşük notlarınızı yükseltmeye başlayacaksınız. İş dünyasına girmiş biriyseniz, işinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olacak. Yeni projeler üretecek, yeni başlangıçlar gerçekleştireceksiniz.

Yay burcu, söz konusu aşk hayatınız olduğunda da kısa süreli gerginlikler meydana gelecek. Kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlar olacak ancak bu durum partnerinizle aranızın açılmasına neden olabilir. Kendinizi biraz daha kısıtlamalısınız. Sorunları tek başınıza çözmek yerine partnerinizden yardım ya da görüş alabilirsiniz. Yalnızsanız, 2016 yılında aradığınız aşkı bulma ihtimaliniz de oldukça yüksek.

2016 yılında sosyal hayatınız da renklenmeye başlıyor. Arkadaşlarınızla daha olumlu paylaşımlarda bulunmaya başlayacaksınız. Değer verdiğiniz insanlarla yıllarca unutamayacağınız paylaşımlar yapabilirsiniz. Aktiviteleriniz yoğun bir şekilde devam edecek. Farklılık ihtiyacındasınız ve bu ihtiyacınız da fazlasıyla yerini bulacak. Hayatınızda yenilikler olacak Yay burcu.

2016 yılında iş, aşk, eğitim ve özel hayatınızda yoğunluk olacak ve siz de elinizden geldiğince hepsine yetişmeye çalışacaksınız. Zaman zaman enerjiniz düşüşe geçecek ancak genel olarak yılı çok iyi geçireceğinizi söyleyebiliriz. Yay burcu, 2016 yılında gezilere gidecek, uzun süredir planladığınız tatili yapma fırsatı yakalayacaksınız. Maddi açıdan sizi zorlamayacak girişimlerde bulunmanızda yarar var. Beklenmedik harcamaların gündeme gelmesi sıkıntıya düşmenize neden olabilir.

Yay Burcu 2016 Aşk Hayatı


Yay burcu, 2016 yılında süregelen birlikteliğinizin daha ciddi olmasını arzulayacaksınız. İlişkiniz açısından çok güzel bir yıl sizi bekliyor. Partnerinizle aranızdaki bağı daha da kuvvetlendireceksiniz. Ciddi düşüncelerinizi partnerinize daha net aktarabileceksiniz ve bu durum partnerinizin size güvenmesini sağlayabilir. Evlilik için kendinizi hazır hissediyorsanız, ciddi kararlar almak için uygun bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Yay burcu, 2016 yılında aşkla ilgili yapmış olduğunuz girişimler istediğiniz gibi sonuçlanabilir. Mutluluğu arıyorsunuz ve merak etmeyin bulacaksınız. Karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak. Yine bu süreçte hayatınızı karıştıracak bir kişiyle de karşılaşmanız muhtemel. Ani birliktelik kurmaktan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Aceleci davranmayı bırakmalı, karşınıza çıkan kişiyi iyice tanımadan harekete geçmemelisiniz. Doğru değerlendirmeler sonucunda karşınıza çıkan kişiyle mutlu birlikteliğe adım atabilirsiniz.

2016 yılında yeni aşklara hazırlıklı olun. Daha önce yaşadığınız birlikteliğin olumsuz izlerini üzerinizde taşıyorsanız artık onları bir kenara bırakmanın vakti geldi. Kendinize bir şans vermelisiniz. Yeni ilişkiler konusunda yılın ilk yarısı çok daha önemli olacak. Yalnızlığınızın bu süreçte son bulma ihtimali çok daha fazla. Duygusal olarak bağlılık kuracağınız kişi, sosyal hayatınızdan kaynaklı olarak da karşınıza çıkabilir.

Şartlar nasıl olursa olsun, karşınıza çıkan kişiyi ilk olarak tanımaya çalışın. Uzun süredir arkadaş olduğunuz kişiyle de duygusal olarak yakınlaşmanız söz konusu olabilir. Hissettikleriniz sizi korkutmasın. Duygularınıza saygı duymanız gerekiyor. Düşüncelerinizi, karşınızdaki kişinin duygularından da emin olduğunuz zaman açıkça ifade edebilirsiniz. Yılın ilk dönemlerinde, daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle tekrar konuşmanız ve hatta yakınlaşmanız söz konusu olabilir. Size zarar veren bir ilişkiyse olabildiğince uzak durmanızda yarar var.

Yay burcu, süregelen birlikteliğiniz 2016 yılında zaman zaman size sorun çıkartabilir ancak partnerinizi olduğu gibi kabul etmeniz gerekiyor. Aranızdaki sorunların tamamı ondan kaynaklanmıyor olabilir. Kimi zaman hatayı kendinizde de aramalısınız. İlişkinizin size çok büyük zararlar verdiğini düşünüyorsanız, çekinmeden ve korkmadan ayrılık kararı almalısınız. Gereksiz yere devam ilişkiniz, duygusal olarak yaralanmanıza neden olabilir. Bazen kendinizi düşünmeniz çok daha iyi olacaktır.

Bazı Yay burcu insanları bu yıl içerisinde evlilik kararı alabilir. Partnerinize karşı hissettiklerinizden ve partnerinizin size karşı hissettiklerinden eminseniz, ciddi adımlar atmaktan korkmayın. Kararsızlık yaşıyorsanız da partnerinizi en azından şimdilik bu konuda ümitlendirmemeniz daha iyi olacaktır. 2016 yılında çoğunuz ciddi ilişkisine başlayacak ya da ciddi birlikteliğini sonlandırmak zorunda kalacak.

Yay Burcu 2016 İş Hayatı


Yay burcu, 2016 yılında iş konusunda yeni anlaşmalar yapacaksınız. İşinizi büyütme, daha geniş çevreye ulaştırma ihtimaliniz çok daha yüksek. Ortak iş yapıyorsanız, ortağınızın maddi durumunu olumlu anlamda kullanmaya başlayacak, hem kendinize hem ortağınıza hem de şirketinize çok iyi paralar kazandırmaya başlayacaksınız. İşinizle ilgili çok büyük imzalar atmadan önce iyice düşünmenizde ve araştırma yapmanızda yarar var. Aksi halde kariyerinizi ve sahip olduklarınızı riske atabilirsiniz.

Finansal grafiğinizi üst seviyelere çıkartmak için daha önce denemediğiniz işlerin içerisine girebilirsiniz. Merak etmeyin, şans sizden yana olacak ve iyi paralar kazanacaksınız. Beklenmeyen işlerden de başarılı sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatınızda zaman zaman istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Özellikle sizinle aynı düşüncede olmayan kişilere karşı yaklaşımlarınızı doğru seçmelisiniz. Gereksiz yere tartışmalara yönelmek, zarar görmenize neden olabilir.

Yay burcu, 2016 yılında aceleci tavırlarınızı bir kenara bırakmalı ve her şeyin bir zamanı olduğunu anlamalısınız. Hak ettiğiniz konuma ulaşmanız izin çaba göstermeniz gerekiyor. Siz de bunun çok net farkındasınız. Karşınıza güzel fırsatlar çıkacak. Fırsatlar karşısında ne yapacağınızı bilirseniz, çok daha başarılı işler yapabilirsiniz. Bazılarınız 2016 yılında daha yüksek mertebeye ulaşacak. Maaşınızda artış olması söz konusu olabilir.

2016 yılının ikinci yarısında itibaren kariyerinizde yükselmeler hızla gerçekleşmeye başlayacak. Haziran ayından sonra çok daha önemli adımlar atmaya başlayacaksınız. Bazı Yay burcu insanlarının hayatında çok önemli değişimler olacak. Hiç düşünmediğiniz ya da beklemediğiniz konumlarda bulabilirsiniz kendinizi. Değişimlerden en iyi şekilde yararlanmaya çalışın çünkü bu değişimler sizin hayatınıza direkt olarak etkide bulanabilir.

Yay burcu, özellikle işle ilgili fikirleriniz bitmek tükenmek bilmiyor. Bu durum iş hayatınızın iyiye gitmesine yardımcı olacaktır ancak yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanacağınız alanlardan seçim yapmanızda fayda var. Sizin fikirlerinizi önemseyecek, düşüncelerinize değer verecek insanlarla iş yapmaya çalışmalısınız. İş arayan ya da işini değiştirmek isteyen Yay burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak. Aradığınız şartları bulabileceksiniz.


Yay Burcu 2016 Sağlık


Yay burcu, 2016 yılında enerjinize çok daha fazla ihtiyacınız olacak. Hayatınızın her alanında hareketlilik söz konusu olacak ve yeni güne başlamadan önce gerçekten dinlendiğinizden emin olmalısınız. Uyku düzeniniz ve beslenme alışkanlığınız bu açıdan çok daha önemli olacak. Özensiz davrandığınız sürece kısa süreli rahatsızlıklardan, ağrılardan kurtulma ihtimaliniz çok daha düşük. Sağlık açısından zorluk yaşamak istemiyorsanız, elinizden geldiğince dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Süregelen rahatsızlığınız var ise, rutin olarak yıl içerisinde kontrollerinizi yaptırmalısınız. Sağlık sorununuzdan kurtulmak için alternatif tedavi yöntemlerini de deneyebilirsiniz, olumlu sonuçlar almanız muhtemel. Yay burcu, 2016 yılında düzenli olarak spor yapmaya devam etmelisiniz. Spor yapmıyorsanız, mutlaka başlamanız gerekiyor.

Yay burcu, 2016 yılı içerisinde zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedeceğiniz zamanlar olacak. Zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak aktivitelere yönelmelisiniz. Kısa kısa yürüyüşler, kitap okumalar size iyi gelebilir. Kafanızdaki bol düşünceleri olabildiğince azaltmalısınız. Çok fazla düşünce, çözüm üretme aşamasında size sıkıntı yaratabilir. 2016 yılının sonlarına doğru bel kısmınız çok daha hassas olacak, dikkatli olun.

» 2016 - YILLIK Yay Burcu Yorumu - www.forumana.com

  Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Yukarıdaki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Etiketler
2016, burcu, yay, yillik, yorumu


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:40.

Forum Künyemiz
Uyarı

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2011 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Açılış Tarihi : 05.12.2011
Kuruluş Tarihi : 20.11.2011
Hazırlayan & Tasarlayan : Forumana.com
 

Sosyal paylaşım platformu olan Forumana.com sitemizde, kullanıcılar 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumana.com sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İletişim panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumana.com yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

Forum, Forumlar, Forum Sitesi, Etiket, Sitemap, Arşiv